Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 4.kolo : Teletabisi - Logika

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011, 14:17

Ja sam tu oko 23:00 najvjerovatnije da ce i ostali moji clanovi da dodu u to vrijeme ,a u 20 21 h ne znam hocemo li biti tu :D
Nazad na vrh Ići dole
Kokain
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 183
Age : 27
Location : Novi Sad-Srpski Grad

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 04:05

Ne mozemo u 23h .... Ako se skupe moji u 20 ili 21 i vasi neka odigraju... Predlagali smo vam cetvrtak 20h pa 45 min ranije javljas da ne mozete.. Onda petak uvece sam predlozio pa si rekao da ne mozete ali onda si rekao ajde ipak moze kad sam ja vec javio mojima da izadju... Onda subota 14h vas nema, dodjes u 15h... Kada mozemo ovo da odigramo ?
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 05:04

Loler ce da reaguje na ovo da znate jer je on cap
Kokain i oni su mnoge dane nas trazili kad mi nismo bili tu zato...
Odigrat ce se do sljedeceg smaka svijeta :D
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 05:06

, prvi termin utorak niste dosli , i onda u srijedu govoris da igramo u petak , ti si predlozio u cetvrtak navece i kada sam pitao oko koliko nisam dobio odgovor , bili smo tu do 7 na chatu i oko pola 11 , , onda u petak niste dosli a u srijedu ste rekli u petak oko 20 - 22 h , a u subotu predlazete u 14 h , mislim stvarno sta reci u 14 h ...... i mi smo ipak dosli u subotu ali u 14:45 nismo mogli prije ali vas nije bilo , i da te pitam kome si ti predlagao u cetvrtak u 20 h ???? je li procitaj malo temu nemoj da lazes napisao si veceras a za mene je veceras i u 23 i u 22 h hahaha i nemoj da seres i u petak vas nije bilo nikako bio sam citavo vrijeme tu igrali smo u 20 h s RK bili smo tu citavu noc i radi ovog bezobrazluka cu da trazim sluzbeni
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 05:07

znaci citavu sedmicu niste bili tu onda tu budete u u subotu u 14:00 i mi dosli u 14:45 i ti mi seres kako nismo dosli u subotu a niste bili citavu sedmicu
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 05:12

Slobodno trazite sluzbeni nismo nimalo organizovani ..
Iz dana u dan sve smo gori i gori ,ako smo se dogovorili Kokain dodji u 8 ti dodjes u pola 11
Dzabe si nas prijavljivao ako neces dolaziti tacno na vrijeme -.-
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 05:18

Citavu sedmicu se mi vama prilagodajemo ajde vi nama se prilagodite i dodite u 23 h :) ako necete ide sluzbeni i to samo zato sto si bezobrazan
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 05:22

Ja bih te zamolio da nam spucate sluzbeni to ce biti 3,4 po redu
Ej mi pravimo novu ekipu ovi ostali (dole).
E ovako u 2 sata na chatu nema 2 covjeka u 9 navece nema manje od 15
Zato ne zakazuj tekme u 12,1,2,sve do 7
Loler je cap o5 si zaboravio
Pospremamo ovu ekipu....-.- pravimo finu ekipu koja ce da dolazi redovno i igrati finu igru.
Nazad na vrh Ići dole
Kokain
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 183
Age : 27
Location : Novi Sad-Srpski Grad

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 05:27

Ti ces da mi kazes sad? Do kraja sezone ne racunam na tebe. Cao
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 05:36

HAHAHAH izbacen si cao :D
Nazad na vrh Ići dole
Anderson Silva
Grejac klupe
Grejac klupe
Anderson Silva


Posts : 20

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 07:31

Izbacen odakle? Koliko ja znam Kokain je osnivac i kapiten klana. Ako hoces da pravis novu ekipu, moraces pod drugim imenom.
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 08:44

Hahaha koliko puta trebam da ponavljam da niste upuceni uopste
Kokain nije uopste kapiten klana
Na pocetku svega ja i loler smo osnovali nismo ga vodili doso on i napisao podizem klan
Hajde dobro mi mu omogucili da vodi klan ali ne da bude tako mahnit'
Onda u ovome sranju je LoLer dosao u klan reko mu kokain evo ti traka
Iz dana u dan on sve vise i vise poceo da sere thcu i svima na forumu.
Valjda loler odredjuje o tome ko ostaje ko neostaje mi pravimo novi klan ako se sve ovo ne stabilizuje.
Do toga velika pusa tebi i vama mig
Nazad na vrh Ići dole
Kokain
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 183
Age : 27
Location : Novi Sad-Srpski Grad

4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 EmptyNed 23 Okt 2011, 08:57

Opet ovaj pise nesto nevezano ... LoLeru molim te izjasni se da li pravis novi klan sa arrisom, ili je to jos jedna od njegovih prica?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4.kolo : Teletabisi - Logika   4.kolo :  Teletabisi - Logika - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
4.kolo : Teletabisi - Logika
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» 4.kolo : Teletabisi - Logika
» 15. kolo: Logika - Teletabisi
» 8.kolo Teletabisi-Nerazzurri
» 3. kolo - Pivopije - Teletabisi
» 6. Kolo Teletabisi vs. Zupermans

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: arhiva-
Skoči na: