Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Fabio Aurelio potreban klan !!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
FabioAurelio
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 27

Fabio Aurelio potreban klan !!! Empty
PočaljiNaslov: Fabio Aurelio potreban klan !!!   Fabio Aurelio potreban klan !!! EmptySub 15 Okt 2011, 02:48

Posle ne slaganja sa nekim clanovima iz klana Siuq napustio sam klan ili kako bese a daa 'izbacen sam' pa etoo igram na poziciji gk ako nekom treba golman nek se javi pa se vidimo na kraju sezone !!! Inace veoma sam disciplinovan to znaju i clanovi iz et dok sam bio kratko kod njih redovno dolazim na utakmice ali eto imao sam ogroman problem zbog koga nisam mogao da dodjem na mec Rk vs Siuq pa je to smatrano zanemarivanjem klana i nedisciplinom


Poslednji izmenio FabioAurelio dana Sub 15 Okt 2011, 08:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Fabio Aurelio potreban klan !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabio Aurelio potreban klan !!!   Fabio Aurelio potreban klan !!! EmptySub 15 Okt 2011, 05:24

FabioAurelio ::
Posle ne slaganja sa nekim clanovima iz klana Siuq napustio sam klan ili kako bese a daa 'izbacen sam' pa etoo igram na poziciji gk ako nekom treba golman nek se javi pa se vidimo na polusezoni !!! Inace veoma sam disciplinovan to znaju i clanovi iz et dok sam bio kratko kod njih redovno dolazim na utakmice ali eto imao sam ogroman problem zbog koga nisam mogao da dodjem na mec Rk vs Siuq pa je to smatrano zanemarivanjem klana i nedisciplinom

Kobaz je rekao da vodim ekipu da vidim kako će izgledati pa ako hoćeš , onda ću i ja biti kapiten ako ne ništa od toga srecan
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Fabio Aurelio potreban klan !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabio Aurelio potreban klan !!!   Fabio Aurelio potreban klan !!! EmptySub 15 Okt 2011, 05:42

Toplo preporučujem Aurelia svima, kako je bio kod mene u klanu znam da je sjajan igrač i sjajan čovek! trol
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
FabioAurelio
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 27

Fabio Aurelio potreban klan !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabio Aurelio potreban klan !!!   Fabio Aurelio potreban klan !!! EmptySub 15 Okt 2011, 08:08

http://www.haxballtube.com/watch.php?v=9c126bb5 evo i snimak jednog mog meca,nazalost nemam vise snimkova mojih utakmica tako da je ovaj jedini !!!
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

Fabio Aurelio potreban klan !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabio Aurelio potreban klan !!!   Fabio Aurelio potreban klan !!! EmptySub 15 Okt 2011, 08:12

Preporucujem aurelia strasan igrac ...
Moze ga uzeti bilo koji klan :D
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Fabio Aurelio potreban klan !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabio Aurelio potreban klan !!!   Fabio Aurelio potreban klan !!! EmptyPon 17 Okt 2011, 01:08

Samo mu ti Arise reci
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fabio Aurelio potreban klan !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabio Aurelio potreban klan !!!   Fabio Aurelio potreban klan !!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fabio Aurelio potreban klan !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fabio Aurelio HITNO POTREBAN KLAN !!!
» alf trazi klan
» trzim klan i pro sam :D trazim pro klan
» KLAN
» Pro trazi klan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Slobodni igraci-
Skoči na: