Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Arris zitra klan ko oce nek javi :)

Ići dole 
+4
banos bananos
Benjo
Моћни Миш!
Arris
8 posters
AutorPoruka
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 04:14

mig
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 04:25

haha... Kakav smekerski post ja ne mogu da verujem! Ko je bio toliko lud da tebe, TEBE, velikog maga, velemajstora haxball igre otera iz klana?? Verujem da neces imati problema da nadjes novi klan, svako bi zeleo da te ima u timu. Rado bih te pozvao u Rk ali mi smo boranija u odnosu na tvoj kvalitet, u stvari svi smo mi boranija... Jesi li razmisljao o tome da osnujes klan i igras sam protiv svih, nema sumnje da bi imao velikog uspeha??

Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 04:53

Vau jbt nisam Betmen ....I ne zajebaji me ...Fakat trazim klan !!!
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 05:03

Takav igrac, pa jos i skroman...

p.s. Jubilarni 100-ti post!
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 05:11

I ja nastavljam traziti klan ...........:)
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 06:05

Moj Arris kako si ti lakovjeran , prvo camp pa sad i ovo .. pa jesil se zapitao kolko ces igrati u CBK ? pola stotin'ke ? cvidze
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 06:23

zar nisi reko da napustas hax
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 07:09

Reko ali poreko :D I.....nastavljam traziti klan xD
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 07:59

LOL LOL LOL
Nazad na vrh Ići dole
Anderson Silva
Grejac klupe
Grejac klupe
Anderson Silva


Posts : 20

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 09:27

Arris ::
Reko ali poreko :D I.....nastavljam traziti klan xD

https://www.youtube.com/watch?v=dkEsCfvzX9c
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 09:34

Pozvao bih te ja u Pivopije ali mi smo druga liga, a ti si bio u sampionskoj ekipi pa verovatno trazis nekog iz prve lige. :(
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 09:47

Au ljudi al ga vi smoriste! oci
Manite besmislene komentare!
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 09:53

Pa ne bas...Ne trazim iz prve lige trazim samo klan koji ce mi biti igra a ne klupa i te zajebancije...Napad igram miyashi pa ako oces mozemo na pm ...Kad se nadjemo
hvala
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 19:32

Arris ::
Pa ne bas...Ne trazim iz prve lige trazim samo klan koji ce mi biti igra a ne klupa i te zajebancije...Napad igram miyashi pa ako oces mozemo na pm ...Kad se nadjemo
hvala

Arris ti ga usra sad .. hahaaha . pa ti ne primjetiš kad te neko zeza (Myashi) LOL LOL LOL LOL


looolčina ..
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) EmptyPon 03 Okt 2011, 19:33

Miyashi ::
Pozvao bih te ja u Pivopije ali mi smo druga liga, a ti si bio u sampionskoj ekipi pa verovatno trazis nekog iz prve lige. :(

Bezdušan si stvarno, šteta ..

zašto ga zezaš , opet povjerovao , poludiće od vas jezik
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Arris zitra klan ko oce nek javi :)   Arris zitra klan ko oce nek javi :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Arris zitra klan ko oce nek javi :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» OmaTM87 žitra klan :D
» Arris trazi klan :D
» Arris Trazi klan! :D
» Arris trazi klan :D
» Arris trazi klan :P

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Slobodni igraci-
Skoči na: