Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu

Ići dole 
+21
Benjo
L@ki
MessifromSerbia
Chicharito
garbajosa
gubitnik
Моћни Миш!
zlotvor
Cleverson
Gerrard...
noob
villa
oggy
Grobar
j0vanda
AlessandroDP
stelexD
Zli Gli
MaxTribina
BlekKobaz
Djordjevic Czv
25 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyČet 22 Sep 2011, 11:11

Posto ovih dana videli ste dolaze likovi iz Nemacke, a mozda ce ih biti jos iz drugih zemalja ko zna, ja mislim da je najbolje da ovde napisemo ovde sta mislimo o tome...po meni mislim da je najbolje da se uvede limit od 1 stranog igraca u svakom klanu,znaci svaki klan moze da ima max. jednog stranog igraca ne racunajuci zemlje EX-YU...i naravno Aguera treba banovati zato sto nam ne trebaju strani botovi, dosta je ovih nasih :D
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyČet 22 Sep 2011, 11:28

Jako dobro pitanje, ja sam za limit od 1 igrača.
Inače, ako eventualno neko (ne ESL) osnuje neku internacionalnu organizaciju koja bi funkcionisala na fazon FIFA, znači domaće lige pa da ovo postaje zvanično Ex-Yu mesto za lige, a da najbolji klanovi iz svih zemalja igraju nešto ko internacionalnu LŠ onda eventualno proširiti broj stranaca da bi bili konkurentni.
Kako od toga verovatno nema ništa ostaje ono što sam rekao u prvom redu, +1 od mene za 1 igrač, a i to ako baš mora, meni se i dalje najviše sviđa ona Ex-Yu varijanta.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyČet 22 Sep 2011, 19:11

Momci ako vam se prave timovi sa igracima i stranih zemalja, idite na esl i pravite ih , ovo nije mesto za to, nema nikakvog limita, samo ex yu clanovi mogu da igraju oficijalnu ligu.
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyČet 22 Sep 2011, 20:07

+1 za Maxa, nadao sam se ovakvom odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyČet 22 Sep 2011, 20:30

Meni isto ne bi smetalo ako bi po 1 stranac igrao u nasim ekipama, ali kako hocete.

A ovo sto Kobac pominje, strane lige i Liga sampiona... ideja vec postoji na jednom sajtu ali nije zazivela, za sad.

http://euro-haxball.proboards.com/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyČet 22 Sep 2011, 21:34

Registrovan sam tamo i prijavio sam srbiju al nije zazivela ta ideja
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyČet 22 Sep 2011, 22:00

Znam, video sam... a steta, posto je ideja bas dobra. Zamisli da postoje nacionalne lige, da se igraju Liga Sampiona i Liga Evrope... mozda jednog dana, ko zna.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 00:49

Ja sam protiv stranaca iskreno,ipak nije ovo esl.
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 00:51

Takodje, slazem se za Steletom, ja sam to rekao Zliju, ali nisam hteo da pisem nista. Ipak je ovo "Serbian " forum, i okoline.
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 00:58

To bi bas bila fora :)) samo ping je najveci neprijatelj tome :)
Nazad na vrh Ići dole
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 01:20

Cc proculo se za forum, doslo par bas dobrih igraca i odma su oterani.
Head admini zar vam nije u cilju da liga bude sto jaca, samim tim i forum?
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 01:38

zamisli da su u Primeri terali Mesija zato sto je Argentinac :D
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 01:42

mene iskreno zaboli ko ce igrati, mada bi bilo fino da neko pocne parirati CBKu pa bar to bilo i u vidu stranaca :)
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 01:44

Hteli su da dodju u 2 najbolje ekipe (koje su to bile i bez njih) sto bi jos vise napravilo jaz izmedju favorita i ostalih ekipa. Kakva je to jaka liga kad se vec unapred zna pobednik? To bi izgledalo kao spanska Primera gde se Barsa i Real bore za trofej a ostali gledaju.


Ja glasam za ex yu, a verujem i 90% foruma...
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 02:38

glasam i ja za exyu, ali opet glupo je ne dozvoliti ljudima da igraju... ako su već došli na forum, registrovali se, predstavili. :)

neki kompromis :) valjda je u interesu svih nas da bude što više dobrih igrača. :)

a i prednost foruma nad eslom je to što je igra bez laga. :) svi se znamo i nema problema. :)
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 04:11

Nube, dao sam ti plusic a da smo blizu, cenim da bi' te i poljubio <3 :* Jebote, skoro svaka ti je ka' Njegoseva... ><

Ja stvarno ne vidim nikakav problem ako po jedan svaba ili ko vec zaigra u nekim ili svim ekipama. Jednostavno dozvolite da moze po jedan strendzer i to je to. Uostalom, sto vise kvalitetnijih igraca, to cemo i mi ostali vise napredovati. A ovi sto su se registrovali nisu nikakvi vanzemaljci niti takvi postoje, vecina vas je igrala sa njima na ESL-u vec... da su dobri - jesu, ali se opusteno moze igrati protiv njih.

Kako hocete, mada ponavljam da meni licno ne smetaju.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 04:37

Postoji ESL.

Meni ne smetaju stranci,ali sta bi oni radili u tim ligama,dosli kao na nas forum da bi se eto igrali sa nama,a recenicu na srpskom ne znaju sastaviti.Ne vidim zasto bi njima bila fora da eto kao igraju te nase lige.

Globalno u Europi prva liga koju mi sad imamo,je vjerovatno i najjaca u EU.Stranci nisu toliko aktivni,imaju vise agraca,ali kvalitetom su ispod nas i Njamacka i Poljska,dok Turci zbog laga ne igraju skoro nikako sa ostalim zemljama.Rusi recimo i dalje najvise igraju lige 3 na 3 i to na klasiku,ostale zemlje su daleko iza nas po kvalitetu i organizaciji.

Imamo forum,jaku ligu sa jakim igracima i timovima,dosta smo aktivni zbog stanja u zemljama okruzenja lol i ko zna jezik ok je da igra,jer je prakticno nas.Dok sta da rade Norvezani,Britanci,Holandjani,Maltezani u nasoj ligi kad ne razumiju jezik,niti imaju isti smisao za zajebanciju...

Licno nisam protiv stranaca,ali ne vidim neku svrhu da oni ucestvuju u ligama,ako se i dozvoli po 1 stranac,kasnije ce po 2 itd.Imamo mi dovoljno igraca,a na forumu mogu da se organizuju turniri na kojim bi ukoliko zele mogli ucestvovati i stranci,ali otom-potom.



Poslednji izmenio Gerrard... dana Pet 23 Sep 2011, 04:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 04:39

E Gerrard je sve to najbolje objasnio kako jeste i slažem se u potpunosti, +1 od mene, potpuno isti stav imam
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 04:45

Mrzelo me da citam sta sve pisete,al evo da iznesem moje misljenje. Slazem se da kada bi stranci dosli u 2 najbolja klana da bi se stvorio veliki jaz izmedju timova,ali isto tako mislim da je glupo braniti nekome da igra. Mozda bi resenje bilo dozvoliti (u ovom slucaju onim nemcima) da naprave svoj klan i krenu iz druge lige,dobili bi jos jedan jak klan i konkurencija bi bila mnogo jaca.
P.S kao sto u NLB ligi makabi pokusava da skine Partizan sa vrha,tako i vi pokusajte sa nemcima srecan salim se
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 05:33

ali ako svi vec tvrde da ova liga ima dosta kvalitetnih igraca, kvalitetni stranci sigurno ne mogu da odmognu kvalitetu lige, samo ce biti vise kvalitetnih igraca, samim tim i vise kvalitetnih klanova ---> Liga Jaca... meni je u principu sve jedno, ali vidim da je i njima stalo da igraju ovde
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 05:55

I ako verujem da je resenje negde u sredini bude li glasanja mislim da nece biti kompromisa bez nekog sredjivanja opstih pravila klanova, kao sto je vec pocelo sa ocenjivanjem postova, coinsa i reputacije. Mislim da nije lose da bude malo strozih pravila oko igraca i njihovog igranja u klanu. Video sam da kod Poljaka ima nekih transfera, pa cak mislim da ne bi bilo lose radi boljeg rasporedjivanja igraca po klanovima i uvesti sistem drafta ( na kraju sezone biranja novih igraca) i tako dalje. Znaci totalna reorganizacija. Ako sve ovo zazivi i budemo malo vise organizovaniji opcija igranja sa strancima po meni ne bi bila losa ( pod uslovom da se ostali sloze putem glasanja). Ali ako i dalje bude ovako kako jeste sto se mene tice ja nisam za strance. Dok se admini ne dogovore kako ce biti na dalje ostaje da slusamo predloge.
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 06:01

Nemam stav o ovome, ali nismo se pokazali kao domacini. Trebalo je prvo baciti temu na glasanje, pa onda sta i kako.... Oterasmo ljude sa foruma ko da su nam najgori neprijatelji...
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 06:11

zlotvor ::
I ako verujem da je resenje negde u sredini bude li glasanja mislim da nece biti kompromisa bez nekog sredjivanja opstih pravila klanova, kao sto je vec pocelo sa ocenjivanjem postova, coinsa i reputacije. Mislim da nije lose da bude malo strozih pravila oko igraca i njihovog igranja u klanu. Video sam da kod Poljaka ima nekih transfera, pa cak mislim da ne bi bilo lose radi boljeg rasporedjivanja igraca po klanovima i uvesti sistem drafta ( na kraju sezone biranja novih igraca) i tako dalje. Znaci totalna reorganizacija. Ako sve ovo zazivi i budemo malo vise organizovaniji opcija igranja sa strancima po meni ne bi bila losa ( pod uslovom da se ostali sloze putem glasanja). Ali ako i dalje bude ovako kako jeste sto se mene tice ja nisam za strance. Dok se admini ne dogovore kako ce biti na dalje ostaje da slusamo predloge.

Da se nadovežem, ako predlog ne uspe, mogli bi da otvorimo takmičenja gde bi mogli da draftujemo, a i lige gde igraju oni sam sa prostora bivše Juge. Samim tim na forum bi došao veći broj članova, mislim da je najbolje da se takmičenja paralerno odigravaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 06:28

Моћни Миш! ::
Nemam stav o ovome, ali nismo se pokazali kao domacini. Trebalo je prvo baciti temu na glasanje, pa onda sta i kako.... Oterasmo ljude sa foruma ko da su nam najgori neprijatelji...

Dobro stoji da ih nismo bas docekali crvenim tepihom, ali ja se iskreno nisam nadao da ce odjednom da dodju 3-4 nemaca. Jos letos je Max najavljivao neko glasanje bas za te strance.

L.Uzer ::
Da se nadovežem, ako predlog ne uspe, mogli bi da otvorimo takmičenja gde bi mogli da draftujemo, a i lige gde igraju oni sam sa prostora bivše Juge. Samim tim na forum bi došao veći broj članova, mislim da je najbolje da se takmičenja paralerno odigravaju.


Ma ima gomila opcija samo treba strpljenja.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu EmptyPet 23 Sep 2011, 06:42

Vidim, svi se cimate oko toga sto su najjaci timovi doveli po jednog stranca a ja u tome ne vidim nikakav problem, stvarno. Aguero i ekipa su ionako bili jaki i ne vidim kako ce jedan stranac da poboljsa dodatno njihovu igru, cak moze samo da napravi nepotrebnu guzvu a to je dobro po nas ostale. Ali zato bi ostali mozda mogli da profitiraju ako bi nasli nekog dobrog... I, sto kaze Mis, nismo ih docekali domacinski, trebalo je neko da im napise lepo da cemo sacekati da vidimo sta kaze vecina ili tako nesto.

Cinjenica je da u Evropi nema organizovanijeg takmicenja od ovoga sto mi igramo trenutno (igraju i svabe Bundesligu, sa sve strancima bez ogranicenja, ali im je skoro nemoguce uci na sajt i imaju jos dosta propusta). Sa po jednim strancem bi to moglo da bude jos bolje, a mogla bi i da se rasiri prica pa da i ostale zemlje urade nesto slicno kao mi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Sponsored content





Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu   Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dogovor oko stranih igraca u SH ligi i kupu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Savet za replay u ligi
» Ulazimo u 1 ligi, trazimo nove igrace
» Lanac_traži_katanac (traži se 6 igrača)
» Registrovanje igraca
» Korisne stvari za ubijanje laga i igrača na serveru

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: