Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Najbolji igrac SH lige

Ići dole 
+23
j0vanda
Suarez
Chicharito
Benjo
garbajosa
Javier Pastore
SerGoxy
JOVANOVIC!
Zli Gli
stelexD
Rene18
oggy
MessifromSerbia
HawK
Gerrard...
AlessandroDP
Kokain
Django
noob
Calavera
djavo_kg
Cleverson
Djordjevic Czv
27 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 11:57

Dosao je i sam kraj ove lige i sad vec mozemo da odlucimo ko je najbolji igrac ...znaci 5 igraca navodite ,boduje se najbolji sa 5 poena,sledeci 4 i tako dalje...


5.Calavera (Na ovo mesto bi pre stavio Lolera,al posto garba budala ga ne stavlja nazad ovo mesto je dobio Calavera,ponos PPP-a) -1 bod
4.Uriels ( Igrac najtrofejnije ekipe u Srbiji,apslolutno zasluzen za oba trofeja CBK-a...odlicne partije,igrac kojeg je tesko cuvati,bravo za urija ) -2 boda
3.Garba ( Zver na terenu,sigurno jedan od igraca kojih je najteze cuvati,nema tu srecu da osvoji trofej,cak sam i ja trofejniji od njega evo ti kurac .!. ...salim se garba :DD,nisi ti kriv zato sto imas rupu u ekipi ) -3 boda
2.Aguero ( Jedan umisljeni peder iz Slovenije :D ,koji je izmislio modernu igru u 3vs3...sigurno u 3 najbolja igraca na haxu)-4 boda
1.Grobar ( Njegov nick mi se nimalo ne svidja,al sigurno da je ovu ligu odigrao fenomenalno...razmisljao sam se koga da stavim njega il aguera,al prednost malu je dobio Srbin) :D -5 boda za Grobara,bravo...(posle mi placas na racun sto sam te izabrao) mig
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 12:04

E jebem te ogi,kako ides ovo,od nazad. Al ok,navikao si LOL
ovako:
5 poena-Uriels(fantasticna sezona)
4 poena-Aguero(isto tako,ali mala prednost urielsu zbog furioznog zavrsetka sezone)
3 poena-Grobar(da je bio redovniji bio bi sigurno u ravni sa ovom dvojicom,ovako malo ispod)
2 poene-ILFC(suarez) zbog 2 gola protiv cbk,oba idu na moju ruku(jebem te ogi),al u svakom slucaju sasvim solidna sezona
1 poen- Garba(samo iz razloga sto je veliko ime dobija ovaj poen, na mecevima sa nama se nije proslavio,ali vidim da je vodio svoj tim do velikog drugog mesta
Nazad na vrh Ići dole
djavo_kg
Kapiten
Kapiten
djavo_kg


Posts : 129
Age : 32

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 12:17

kleo ne glasa se za najboljeg igraca krke vec lige jezik ajde i ja cu onda kao ti :D

5 poena garbajosa
4 poena loler
3 poena jovanda
2 poena entrix
1 poen saki nmb

10 poena za jovanovica jovu mikija , jeste da je glasanje samo za igrace prve lig ali je najbolji igrac ove sezone ... realno :D
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 12:59

Aguero, Uri, Saki, Garba i Grobar, po tom redosledu.
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 13:18

Uri, Aguero, njih bih izdvojio, ostali su manje više boranija. :D

Ali ako mora:

Uriels
Aguero
Calavera
Garbajosa
Loler

+ bunker i oho, rupe raspale. :D


I jova što se kolje u dupe je odličan goša, ali igra drugu ligu. :D
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 13:19

Trebao si navesti da se sme glasati samo za jednoga igraca iz sopstvenog klana :)
Nazad na vrh Ići dole
Kokain
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 183
Age : 27
Location : Novi Sad-Srpski Grad

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 21:40

5 poena-Aguero10- najbolji igrac na ovim prostorima
4 poena-LoLer- iz meca u meca sve sigurniji
3 poena-Grobar -fenomenalan igrac, ove sezone je dobio priliku koju je odma iskoristio
2 poena-Del Piero- sjajan igrac u odbrani, stub odbrane Reda Zmaja
1 poen- Cleo- dokazao je svoj kvalitet
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 22:13

5 poena-Saki
4 poena-Aguero
3 poena-Uriels
2 poena-Garba
1 poen -Kleo


Poslednji put izmenio AlessandroDP dana Čet 08 Sep 2011, 06:34, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 22:51

5 poena - Aguero.

4 poena - Suarez.

3 poena - Garbadzosa.

2 poena Del Piero.

poen - Laki srecan
Nazad na vrh Ići dole
HawK
Grejac klupe
Grejac klupe
HawK


Posts : 16
Location : Sarajevo

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 23:05

5 poena - aguero10 pobednik

4 poena - Calavera

3 poena - Del Piero

2 poena - Uriels

1 poen - Saki

i pozdrav za gerra trtmilojka


Poslednji put izmenio HawK dana Ned 04 Sep 2011, 23:18, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 23:08

5poena-Uriels pobednik
4poena-Aguero
3poena-Del Piero(red zmaj)
2poena-Cleo
1poen-Garbajosa
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 23:34

Aguero
JOVANOVIC
Hawk-dosta subjektivno jer ja ne mogu zamisliti igru u napadu u klanu bez njega u tandemu
LoLer
Uriels


Poslednji izmenio DaLone! dana Sre 07 Sep 2011, 02:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Rene18
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 155
Age : 30
Location : Macedonia/Veles

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 23:38

Evo ja da izaberam TOP FIVE PLAYERS !

3Napadaca 2 golmana :)

5-Aguero10
4-Uriels
3-Saki
2-DelPiero
1-Cleo
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Rang lista   Najbolji igrac SH lige EmptyNed 04 Sep 2011, 23:53

5 poena-Calavera.Subjektivno: jer licno meni najvise odgovara kao tandem napred.Objektivno: podjednako dobar bez kikseva i u napadu i u odbrani,jako ga je tesko cuvati,namesta lopte na tacnu.

4 poena-aguero.Subjektivno: jer mi je dopustio da drogiran igram u njegovoj sobi.Objektivno: jer se bukvalno sa kim god da igra,lopta vrti oko njega,neverovatan possesion.

3 poena-Uriels.Subjektivno: cist kvalitet.Objektivno: cist kvalitet.

2 poena-Gerrard.Subjektivno: srce svake ekipe u kojoj je bio,steta sto ga ranije nisu slusali,smatram da nije i toliko dobar igrac,koliko ume da gura svoju ekipu,a to je sad konacno i dokazao sa Furijom.Objektivno: nezgodan u veznom redu,tesko je preneti loptu preko njega,sansu za gol uvek iskoristi.

1 poen-Jova.Subjektivno: mozda sam mu dao ukupno 5 golova u zivotu.Objektivno: niste ni vi vise.Steta sto je u drugoj ligi :D
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyPon 05 Sep 2011, 00:11

Jova bi definitivno dobio 5 bodova i od mene a i od mnogih da je u prvoj ligi.. :D
Nazad na vrh Ići dole
stelexD
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 282
Location : Novi Pazar

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyPon 05 Sep 2011, 01:02

5 poena - aguero
4 poena - calavera
3 poena - uriels
2 poena - garbajosa
1 poen - JOVANOVIC!
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyPon 05 Sep 2011, 01:52

5 poena za tandem Aguero-Uriels. Stavljam ih zajedno jer nisu tako dobri kad igraju jedan bez drugog, ali u tandemu melju + ih jos i sere nevidjeno, sto se moze videti na snimcima.

4 poena - Saki. Po meni, najbolje igra napred i kapira igru mnogo dobro. Mozda ga malo jebe sto u timu ima mnogo igraca pa previse menjaju, nemaju stalnu trojku koja igra redovno... ali je ubica, svakako.

3 poena - Jovanovic. Ubedljivo najbolji zadnji igrac u obe lige, a mozda i od svih sa kojima sam igrao (nekad je bio Joninho, onaj Italijan). I ne samo to nego igra dobro i napred.

2 poena - Garba. Stari as, da igra sa mnom bio bi najbolji ali dobar je i ovako, iako se nije sjajno slagao u igri sa svojim saigracima.

1 poen - Calavera. Univerzalac, podjednako los na svim pozicijama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
JOVANOVIC!
Kapiten
Kapiten
JOVANOVIC!


Posts : 136

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyUto 06 Sep 2011, 11:45

5 poena - Aguero
4 poena - Saki
3 poena - Uriels
2 poena - bunkeras
1 poen - Jaiver

-Stvarno ima dosta dobrih igraca, ali odlucio sam se za ove :))
Nazad na vrh Ići dole
SerGoxy
Grejac klupe
Grejac klupe
SerGoxy


Posts : 2
Age : 46
Location : Beograd

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyUto 06 Sep 2011, 12:41

1. Aguero...prosto, najbolji je (5 poena)
2. Jova...jer je bot, ali dobar bot (4 poena)
3. Hector...jer zna da zna, ali znam i ja da on zna (3 poena)
4. Gerrard...zato sto je tvrdoglavi Bosanac, zato sto je lud, i zato sto ga volim (2 poena)
5. Javier...jer je Makedonac, a ja sam Jugosloven k'o Ivica Osim, pa mora iz svake republike jezik (1 poen)
Nazad na vrh Ići dole
Javier Pastore
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 124
Age : 28
Location : Skopje,Macedonia

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyUto 06 Sep 2011, 19:44

5 poena - Aguero. Najbolji nema sta. Bez njega cbk ne bi ostvario ovaj uspeh.
4 poena - Del Piero i Loler. Del piero jer od kad je on dosao u rz to vise nije isti klan. Loler mnogo doprineo za ds ovu sezonu.
3 poena - Jova. Najbolji igrac u drugoj ligi.
2 poena - Calavera. Dao bi mu i vise ali ovu sezonu nije toliko impresionirao kao pre.
1 poen - Rene17. Pokazao se kao fantastican igrac, nadam se da ce biti jos bolji :)
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyUto 06 Sep 2011, 20:17

ja imam samo trojicu za koje vidim da doprinose svojim timovima vise od drugih...i naravno koliko sam razumeo ovo je samo za prvu ligu....

1.aguero(jes da ga kenja :p al menja igru cbk-a iz korena,najbolji igrac lige sigurno)
2.LoLer (moze da konkurise i za najboljeg golmana i za najboljeg napadaca u isto vreme naravno podrazumeva se da ne istripuje depresiju :D )
3.Calavera(najkorisniji igrac u 3v3 posle aguera u svakoj od liga koje su bile organizovane do sada)

i stavio bih na 4. mesto ili del pierra ili sakija,ali ne mogu da odlucim ko vise doprinosi njihovoj ekipi da li golman ili spic...toliko od mene :D
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptyUto 06 Sep 2011, 23:22

5 Aguero
4 Grobar
3 Calavera
4 Del Piero (SRB)
5 LoLer



Poslednji izmenio Benjo dana Sub 10 Sep 2011, 03:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptySre 07 Sep 2011, 01:05

samo da kazem da moze 1 igrac da se stavi na svaku poziciju zbog sabiranja bodova ,zato sam i stavio 5 igraca,a ne 3... ispravite molim vas :D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptySre 07 Sep 2011, 01:10

nista daj mojih 5,4,3 i 2 boda jednom od ove dvojice iz reda zmaja...nemam koga drugog da stavim iz prve lige...
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige EmptySre 07 Sep 2011, 02:55

Mogu da se daju bodovi i igracima iz druge lige, ali eto primer Jova jeste odlican golman samo ko zna kako bi se snasao u prvoj ligi gde su dosta bolji igraci... :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najbolji igrac SH lige Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji igrac SH lige   Najbolji igrac SH lige Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolji igrac SH lige
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Najbolji igrač SH League 3v3
» Najbolji gol sezone - Sedmica 1
» Najbolji gol sezone - Sedmica 5
» Brigate-slobodan igrac
» Dobro sam se setio da objavim da sam slobodan igrač

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: