Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 shearer traži klan

Ići dole 
+5
Zli Gli
Alex Kenji
oggy
loler
Anderson Silva
9 posters
AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: shearer traži klan   shearer traži klan EmptySub 27 Avg 2011, 01:40

tražin klan igraan po potrebi :)
Nazad na vrh Ići dole
Anderson Silva
Grejac klupe
Grejac klupe
Anderson Silva


Posts : 20

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptySub 27 Avg 2011, 02:17

preporucujem shearera, odlican defanzivac
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptySub 27 Avg 2011, 03:09

Lakse ti je da nadjes jos dva coveka i napravis klan mig
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptySub 27 Avg 2011, 03:22

upravo sto je loler rekao, ti, evo silva nema klana i jos jednog nadjete, ili dvojicu
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptySub 27 Avg 2011, 06:51

I da se raspadnu posle 15 dana kao i 80% novih klanova...Neozbiljni su mnogo ovi novi clanovi.
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
Anderson Silva
Grejac klupe
Grejac klupe
Anderson Silva


Posts : 20

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptySub 27 Avg 2011, 06:58

upravo to, tesko je napraviti klan koji ce trajatai. :/
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptySub 27 Avg 2011, 07:35

U principu, i ne mora da bude tesko ali ne moraju svi koji su bez ekipe da odma' srljaju i prave novu. Odigrate par meceva zajedno sa nasumicnim protivnicima, muvate se malo tu po forumu i po sobama u kojima igraju forumasi, cisto da vas ljudi upoznaju... i onda polako... Ako vec hocete da napravite instant ekipu, makar razmenite neke kontakte (fejsbuk, mail, bilo sta) da mozete da budete u toku, a ne da se pravi ekipa od ljudi koji ne mogu da igraju u isto vreme, koji ne znaju nista jedni o drugima i slicno... I treba se pomiriti sa cinjenicom da, ako ste novi i prvi put igrate timski na velikom terenu, postoji dobra sansa da cete biti topovska hrana nekim ekipama. Neki to preguraju i prihvate a dobar deo njih se raspadne, sto onda potencijalno moze da sjebe neku ligu i nije nikako dobro.

Ala kenjam, jebo me kurac oci
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptySub 27 Avg 2011, 07:37

Kenj`o ili ne, to je tacno :)
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptySub 27 Avg 2011, 08:09

gli se najvise nervira oko ekipa koje nastaju pa se raspadnu,zato hoce da postane modulator da ih pobanuje sve LOL :D

ali igrao sam sa ovim MMA deckom :D deluje kao normalan momak,okupi par ok igraca...i kako ti gli kaze,mozda nece ici u pocetku al uvezbacete se vremenom...ali nemoj svakog ko te pita da pustas,nego nadji nekog za koga znas da ok igra i da nije debil ovako :D
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptySub 27 Avg 2011, 08:11

+1 Zli Gli, ovo treba da ide na naslovnu da svi vide
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptyPon 29 Avg 2011, 04:10

Pitao sam te sinoć za msn , al te nisam dodao..

pa evo ovde mi smo odlučili da te dovedemo ,sad hoćeš ili nećeš ?
Nazad na vrh Ići dole
Gilipter®
Grejac klupe
Grejac klupe
Gilipter®


Posts : 11
Age : 41
Location : Budva

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptyPon 29 Avg 2011, 10:20

Igrao sam vec s tobom u ekipi i cini mi se da smo se fino slagali, pa ako budes zelio da pravis svoj klan i ako ja tebi odgovaram kao igrac, mozemo da se udruzimo. Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptyPon 29 Avg 2011, 10:29

mozemo al neda mi se bit kapetan niti se drkat s tin, pa ako oš ti osnuj klan ili nać trećeg koji ce sve to napravit :)
Nazad na vrh Ići dole
Gilipter®
Grejac klupe
Grejac klupe
Gilipter®


Posts : 11
Age : 41
Location : Budva

shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan EmptyUto 30 Avg 2011, 00:54

Nisam ni ja za administraciju,moracemo nac treceg koji ce to da zavrsava :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





shearer traži klan Empty
PočaljiNaslov: Re: shearer traži klan   shearer traži klan Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
shearer traži klan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» alf trazi klan
» Trazi se klan
» Del trazi klan
» Mix trazi klan :)
» Pro trazi klan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Slobodni igraci-
Skoči na: