Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l

Ići dole 
+5
Cleverson
1312
AlessandroDP
Zli Gli
gubitnik
9 posters

Da li vam je ovo pomoglo ?
Da.
Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Vote_lcap0%Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne.
Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Vote_lcap100%Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Vote_rcap
 100% [ 6 ]
Ukupno Glasova : 6
 

AutorPoruka
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyČet 25 Avg 2011, 19:59

Surfujući po netu našao sam Bromistin sajt, pošto je većina tekstova bila na Španskom koristio sam opciju za prevođenje. Okačio je mnogo zanimljivih stvari, bugova koji samo čekaju da se prevedu. Našao sam jedan zanimljiv tekst, a ovako zvuči kada je preveden.

Subota, 23 jun, 2011

Dobio sam žalbe od mnogih ljudi u pitanju mog '' hakovanja ''. Kao što znate igrica je još u beta fazi, i pošto nije '' usavršena '' normalno je da dolazi do takozvanih '' bugova ''. Moram da napomenem da ja nisam haker, koju ovu igricu želi da pretvori u nešto loše, već samo pokušavam da je malo unapred, šaljući adminima igrice svaki dan nova pisma sa idejama. Igrajući, primetio sam da lopta kada se odbije od različite uglove različito ide ka golu. Šta ako bi tačno izračunao putanja, i mesto udarca lopte ka golu i tako tačno dao gol ? To je bilo pitanje koje me je mučilo, i onda sam se setio jedne zanimljive skripte. Kako sam se setio ne bih da oktrivam, ali rećiću vam šta treba upisati u chat-prozor. Najpre napravio sam jednu demo verziju i nisam bio zadovoljan njenim radom, ali sledeća verzija je već bila bolja. Do sada sam napravio tri verzije, pa možete pokušati sa svakom.

Verzija 1.1 - /jenivooazpaneglu [desni ctrl držato dok redom unosiš brojeve 0, 1 i 0] zbiljanoams [ za win. xp ]
Verzija 1.1.5 - /bijecaigrajikotercijeni. [ preporučujem je najviše za sedmice ]
Verzija 1.2 - /ajamsgaracma,varnost. [ za sve ostale ]

U donjem delu možete videti slike svih verzija u igri.

[ napomena : svaki ugao je različiti, samim tim i '' mesto predviđenjo za udaranje '' je različite veličine ]


Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Bromistaespanol1

verzija 1.1

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Bromistaespanol2

version 1.1.5

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Bromistaespanol3

version 1.2

Toliko od mene,
Bromista

---

Kako vam se čini momci ?

---

Naravno sve ja laž jezik.


Poslednji izmenio L.Uzer dana Sre 14 Sep 2011, 18:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyČet 25 Avg 2011, 20:14

Ne znam za ostale ali meni je hax zanimljiv i bez racunanja bilo kakvih uglova, nista je tu ne bi' menj'o.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyČet 25 Avg 2011, 22:26

Pa Hax je i zanimljiv zbog ovih uglova,kad igras dugo onda znas otprilike gde se svaka lopta odbija i kako da se postavis da ti se ne odbije u gol.
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyPet 26 Avg 2011, 01:14

au brate koje sranje , pa nece valjda da koriste ovo za igranje .
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyPet 26 Avg 2011, 02:01

Ima da unakaze igru,nakaze jedne.. Sto lepo na ubace nove boje cepica i zavrse sa tim, stoka
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyPet 26 Avg 2011, 02:07

Lijame aj daj link za Bromistin sajt, ja sam naleteo na njegov blog al nema ovo nigde... inače ne kapiram baš najbolje kako ovo tačno radi, al za početak mislim da nije ctrl nego alt kad se kucaju ovi brojevi..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyPet 26 Avg 2011, 02:11

Hteo sam da postignem skroz drugi efekat, izvinite.
Poruke kriju određene rečenice, slike iz paint-a naravno.


Poslednji put izmenio L.Uzer dana Pet 26 Avg 2011, 02:24, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyPet 26 Avg 2011, 02:12

aha, prošlo mi je kroz glavu da postoje šanse da je troll al kolki je ludak Bromista ne bi me čudilo da je našao nešto ovako
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyPet 26 Avg 2011, 02:26

ovo garba koristi odavno... :p
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyPet 26 Avg 2011, 03:07

I opet ne zna da igra LOL
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyPet 26 Avg 2011, 20:20

mislim gli da je ovaj graficki prikaz tvoja sansa da se probijes u napad ppp-a...ove finte i driblinzi ce ti sjajno doci u tvojoj spic(modulatorskoj) karijeri :D
Nazad na vrh Ići dole
chicharitoss_14
Izmena
Izmena
chicharitoss_14


Posts : 35

Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l EmptyPet 26 Avg 2011, 23:22


Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty
PočaljiNaslov: Re: Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l   Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bromisti kraja nikada dosta l EDIT l
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» samurajski poduhvat hahah,gledajte do kraja :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: