Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Generator za lige i kupove

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Generator za lige i kupove   Generator za lige i kupove EmptyNed 20 Mar 2011, 03:22

http://www.haxball.gr/

Ajde da probamo jel ovo sljaka, deluje zanimljivo. Odigramo prvo nesto nezvanicno, recimo 2na2, mozda 4 ekipice, cisto da vidimo kako funkcionise. Programcic sam sve odradjuje, parove i ostalo, a mi samo treba da peglamo. Ako ima zainteresovanih, javite se ovde.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Re: Generator za lige i kupove   Generator za lige i kupove EmptyNed 20 Mar 2011, 04:30

Nije lose,uskoro cemo praviti klanove,pa ce svako imati svoj tim koji ce uigravati...
Nazad na vrh Ići dole
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Re: Generator za lige i kupove   Generator za lige i kupove EmptyNed 20 Mar 2011, 04:38

Odlicna ideja, podrzavam ovo.

Cim budem nasao malo slobodnog vremena, okupljam ekipu pa da igramo.

Nego, jel si imao u planu vec sta, neki 2v2 turnir bi bio odlican nacin da se pocne.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Re: Generator za lige i kupove   Generator za lige i kupove EmptyNed 20 Mar 2011, 04:47

Ako mene pitas, mislim da bi bilo dobro da prvo probamo jednom opusteno i nezvanicno, cisto da vidimo kako sljaka ovo cudo (posto ja jos nisam testirao ali sam cuo da je dobro).

Aj da se nadje nas 8 za pocetak, totalno nebitno ko s kim ce igrati, samo da opletemo probno. Posle cemo lako praviti klanove i ostalo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Re: Generator za lige i kupove   Generator za lige i kupove EmptyNed 20 Mar 2011, 04:54

Moze, ja se slazem.

Samo da se dogovorimo ko kada moze.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Re: Generator za lige i kupove   Generator za lige i kupove EmptyNed 20 Mar 2011, 05:03

Pa ajde veceras, da se dogovorimo za termin i odigramo. Samo treba da nas bude 8, za ovaj prvo put.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Re: Generator za lige i kupove   Generator za lige i kupove EmptyNed 20 Mar 2011, 13:07

Ovo sam i ja hteo da predlozim... Ako sljaka, bilo bi jako zanimljivo napraviti ligu 2v2 ili 3v3v... Pozdravljam ideju i rado bu ucestvovao :D
Nazad na vrh Ići dole
vilaemail
Grejac klupe
Grejac klupe
vilaemail


Posts : 13
Location : Belgrade

Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Kup, liga mozda 1v1?   Generator za lige i kupove EmptyUto 22 Mar 2011, 01:22

Cao, predlozio bih kup ili ligu 1v1, mozda kup za pocetak da vidimo kako ce ici.. ako moze nas 8 ili jos bolje 16 da se skupi.. sta mislite o tome? :)

PS. Ako vec neznate moze da se napravi na haxball.gr, ako znate izvinjavam se jezik
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Re: Generator za lige i kupove   Generator za lige i kupove EmptyUto 22 Mar 2011, 02:27

I ja sam ovo predlozio, s tim sto sam pre za 2v2 ali bih igrao i 1v1, sto da ne... Samo jos da se skontamo nekako.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: re   Generator za lige i kupove EmptyUto 22 Mar 2011, 03:17

vilaemail ::
Cao, predlozio bih kup ili ligu 1v1, mozda kup za pocetak da vidimo kako ce ici.. ako moze nas 8 ili jos bolje 16 da se skupi.. sta mislite o tome? :)

PS. Ako vec neznate moze da se napravi na haxball.gr, ako znate izvinjavam se jezik

Nema poterebe za otvaranje nove teme u rubrici koja nije predvidjena za to ''Predlozi, pohvale, kritike'' u ovom slucaju...

Pre nego sto se odlucis da napravis temu,istrazi malo forum...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Re: Generator za lige i kupove   Generator za lige i kupove EmptyUto 22 Mar 2011, 14:20

ja zainteresovan. ali slobodan tek posle deset uvece :) i nemam ekipu, tj saigraca za 2 na 2.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Generator za lige i kupove Empty
PočaljiNaslov: Re: Generator za lige i kupove   Generator za lige i kupove Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Generator za lige i kupove
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ucesnici lige
» Za organizatore lige
» Pravila SH 2v2 lige
» Pravila 2 vs 2 SH lige
» Ucesnici 2vs2 lige

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: